• O nas

O NAS

 

Bioplatformę tworzą ludzie, którzy są integralną częścią szybko rozwijającego się świadomego społeczeństwa.

 

Naszemu zespołowi leży  na sercu szerzenie wiedzy o tradycyjnej i ekologicznej żywności, jej wpływie na nasze zdrowie i długość naszego życia. Tworzymy również portal Moda na Eko, który dzięki zawartej w nim wiedzy pozwala dokonywać świadomych wyborów dotyczących stylu naszego życia.

Na drodze, którą kroczymy powstało miejsce gdzie wszyscy producenci, wytwórcy, rolnicy, hodowcy mogą zaprezentować siebie, swoje wyroby i swoją życiową pasję. Ta pasja to zdrowa żywność, naturalne kosmetyki słowem wszystko to co przybliża nas do natury i szczęśliwego życia.

Bioplatforma jest również naszą pasją dlatego dokładamy wszelkich starań aby krzewić wiedzę dotyczącą ekologicznego żywienia i znaczenia żywności bez chemii i jej bezpośrednim wpływie na  nasze zdrowie.

Swoją pracą chcemy również przyczyniać się do wzrostu świadomości i zapotrzebowania na dobrą naturalnie wytworzoną żywność. Aby rolnicy i wytwórcy na dużą skalę zaczęli wytwarzać wysokiej jakości naturalną i ekologiczną żywność.Wiemy, że świadome społeczeństwo właśnie takiej żywności pragnie. Świadomość, że nie ilość lecz jakość stanowi odżywczy priorytet na naszych talerzach jest główną ideą, która każdego dnia pozwala nam pokonywać trudy naszej pracy.

 

SKLEPY

Bioplatforma proponuje wszystkim właścicielom sklepów, hurtowni i innym formom dystrybucji żywności bogatą ofertę naturalnej, tradycyjnej i ekologicznej żywności.

 

Do Bioplatformy mogą przystąpić wszyscy wytwórcy i producenci żywności naturalnej i ekologicznej, którzy w tym miejscu znajdą przyjazną, szybką i profesjonalną obsługę oraz gwarancję cen producenta do dalszej dystrybucji.

 

Proponując współpracę z Bioplatformą chcemy zaoszczędzić Twój czas i kapitał. Możesz dokonać zakupów w jednym miejscu, w jednym czasie, w jednej dostawie na prostych zasadach wyboru produktów z bazy Bioplatformy.

Większość produktów w ofercie Bioplatformy posiada certyfikaty jakości : rolnictwa ekologicznego, certyfikaty żywności naturalnej i tradycyjnej. Wyroby i produkty z małych i niszowych wytwórni nie posiadające certyfikatów są przez Bioplatformę wnikliwie sprawdzone pod względem sposobu wegetacji i przetwórstwa.

Bioplatforma nieustannie poszerza ofertę produktową dając możliwość zaprezentowania swoich wyrobów wszystkim zainteresowanym producentom spełniającym wysokie kryteria wytwórcze.

PRODUCENCI

 

Celem naszej działalności jest umożliwienie sklepom, hurtowniom i innym dystrybutorom żywności i kosmetyków kompleksowe zaopatrywanie się w różnorodne produkty najwyższej jakości, certyfikowane, ekologiczne, tradycyjne i naturalne.

Ważnym czynnikiem w naszej działalności jest połączenie polskiego producenta żywności z nieograniczonym terytorialnie odbiorcą.

 

Kolejnym istotnym aspektem jest zachowanie cen producenta. Powoduje  to większą dostępność zarówno w odniesieniu do najwyższej jakości pożądanych produktów i ich ceny. Ma to ogromne znaczenie dla stale powiększającej się liczby świadomych konsumentów zainteresowanych ekologiczną i naturalną żywnością.

Bioplatforma ma misję stworzenia miejsca, w którym producent spotka się ze sprzedawcą bez pośredników. Gdzie sprzedawca w jednym miejscu może zamówić wszystkie interesujące go produkty w cenach producenta.

Mamy marzenie aby do Bioplatformy dołączyli wszyscy producenci z całego kraju również niszowi i z małą ale cenną produkcją naturalnych wyrobów.

Ważny jest dla nas każdy wytwórca, który z pasją i w zgodzie z naturą tworzy swoje wyroby. Bioplatforma jest miejscem gdzie wszyscy mogą zaoferować swoje produkty.

 

 

 

 

  • Sklep zamknięty

Sklep został tymczasowo deaktywowany, prosimy spróbować za kilka dni.